10 Oct | SuperAdmin | No Comments

Истанбул- Град на два континенти ПРОМО ЦЕНА: 85 ЕВРА ДО 01.10.2018 РЕДОВНА ЦЕНА: 90 ЕВРА! Искористете го викендот за 23-ти Октомври за одлично тродневно патување во Истанбул. Доколку веќе сте се одлучиле да го поминете празникот во Истанбул да го поминеме заедно. ПРВ ДЕН –  19.10 ( Петок ) Средба на групата на Дрводекор во …

READ MORE

29 Sep | SuperAdmin | No Comments

ПАТУВАЈТЕ СО НАС! Сакате одморот да Ви биде бесконечен?! – Патувајте со нас! Одберете некој од нашите, со љубов изработени и смислени аранжмани. Ние сме Ваш партнер за реализирање на Вашите одмори и патувања. Секогаш ПРОФЕСИОНАЛНА, ПРЕЗИЦНА, ФЛЕКСИБИЛНА, ДИСКРЕТНА И СИГУРНА! Онаква каква што заслужувате:САРА ТРАВЕЛ!

READ MORE

29 Sep | SuperAdmin | No Comments

SARA TRAVEL SKOPJE

SARA TRAVEL SKOPJE  

READ MORE

2 Feb | SuperAdmin | No Comments

БУКУРЕШТ и мистичната Трансилванија за 8-ми Март

Дестинација: 8-ми март, Романија Романија — земја во југоисточна Европа. Граничи со Украина и Молдавија на североисток, со Унгарија и Србија на запад и со Бугарија на југ (по должината на реката Дунав). Романија на исток има мал излез на Црно Море. Источните и јужните Карпати минуваат низ централниот дел на земјата. Главниот град на …

READ MORE

2 Feb | SuperAdmin | No Comments

Истанбул за 8-ми Март

Дестинација: 8-ми март, Истанбул, Турција Поминете го празникот на жената во градот на два континенти. 8-ми Март нека остане испишан во вашите сеќавања како најдобар празник поминат на крстарење по Босфор. Она што нашата агенција ја прави поразлична од другите се спектакуларните дневни и ноќни крстарења по Босфор. Предноста на ова патување е тоа што …

READ MORE

15 Jan | SuperAdmin | No Comments

Магичната БАВАРИЈА

    *Баварија       Минхен – Баварска “Метропола со душа”, еден од најубавите градови во Германија, културен и боемски центар, град со бројни историски споменици кои зборуваат за вековните Баварски владетели од династијата Вителсбах, многубројни ремек дела од модерната технологија и архитектура како што е и познатата Алианс – Арена. Светски центар на …

READ MORE

11 Jan | SuperAdmin | No Comments

6 Nov | SuperAdmin | No Comments

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

READ MORE

© Copyright 2017 by Sara Travel - All Rights Reserved