Hotel МALINA RESIDENCE

6. Hotel MALINA RESIDENCE 3 - Pamporovo

Хотел “МALINA RESIDENCE” 3* – Пампорово Зима 2017/2018

www.malina-pamporovo.com 

Хотелот Малина се наоѓа во близина  на вилите Малина и ски-лифтовите  во самото срце на Родопите.
Прекрасното село, автентичната  атмосфера, гостопримливите луѓе и зачуваниот бугарскиот дух, Родопите се едни од најубавите места во Европа.
Хотелот е дизајниран како класичен планински хотел што нуди капацитети за релаксација, забавни и спортски активности.

Цените се по лице за 1 ноќевање 18.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 20.01-04.03.2018 05.03-31.03.2018
Вид на сместување/

Период на престој

02.01-19.01.2018
Ноќевање со појадок
Вила за 2 лица 54.00 € 134.00 € 58.00 € 43.00 €
Вила за 4 лица 83.00 € 141.00 € 90.00 € 65.00 €
Полупансион
Вила за 2 лица 63.00 € 143.00 € 69.00 € 54.00 €
Вила за 4 лица 103.00 € 159.00 € 112.00 € 87.00 €
Во цената е вклучено: појадок / појадок и вечера, интернет, сеф на рецепција, паркинг
Дополнителни услови:

Дете до 4.99 год. – бесплатно

Дете од 5-12.99 год. со 2 возрасни во вила за 2 лица – 15% доплата

Дете од 5-12.99 год. со 4 возрасни во вила за 4 лица – бесплатно

Возрасен на дополнително легло во вила за 4 лица – 20% доплата

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете (5-17.99 год.) – 35€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден