Hotel Mura

13. Hotel Mura - Borovec

Хотел Mura 3* – Боровец – Зима 2017/2018

www.borovetz-resort-mura.com

Локација : 50 м од ски лифтовите
Хотелот Мура се наоѓа во самиот центар на Боровец. Тој нуди светло и удобно сместување со бесплатен Wi-Fi пристап до интернет и кабелска телевизија. На располагањена своите гости им нуди ресторан, лоби бар со камин, интернет, сеф на рецепција, масажи.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база
ПОЛУПАНСИОН
01.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-23.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 24.01-31.03.2018
Двокреветна соба – стандард 2+1 26.00 € 38.00 € 28.00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1 28.00 € 40.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :

Деца до 1.99 год. – бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – доплата 10€ на ден

Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст

Доплата за еднокреветна соба – 10€ на ден

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год. – 35€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден