Хотел Св.Никола 3* – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Пакети со новогодишна вечера воОСНОВЕН РЕСТОРАН СВЕТИ НИКОЛА
Вид на сместување

2 НП

3  НП

Двокреветна соба – СТАНДАРД

150 €

175 €

Двокреветна соба – ЛУКС

175 €

205 €

Пакети со новогодишна вечера во СРЕДОЗЕМНОМОРСКИ РЕСТОРАН ПЛОМАРИ
Вид на сместување

2 НП

3  НП

Двокреветна соба – СТАНДАРД

175 €

205 €

Двокреветна соба – ЛУКС

200 €

230 €

Пакетната цена е за соба (2 лица) и вклучува :

  • 2 или 3 ноќевања со појадок
  • Новогодишна вечера во избраниот ресторан
  • Бесплатен салатен бар секоја вечер во основниот ресторан (со исклучок на 31.12.2017)
  • Бесплатно користење на затворениот базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
  • Интернет и  паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден 
  • Патничко осигурување

Организиран превоз: Скопје – Сандански – Скопје – 40€

© Copyright 2017 by Sara Travel - All Rights Reserved