Интерхотел Сандански 4* – Нова Година 2018

 

Пакети со гала вечера во механа “Блгаре“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна стандард соба

/

560 €

505 €

610 €

Еднокреветна стандард соба

/

385 €

340 €

415 €

Двокреветна лукс соба

/

615 €

545 €

665 €

Еднокреветна лукс соба

/

428 €

370 €

455 €

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло /

95 €

100 €

120 €

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло /

165 €

155 €

190 €

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло /

205 €

200 €

240 €

Пакети со гала вечера во средоземноморски ресторан “Ренесанс“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна стандард соба

/

580 €

525 €

635 €

Еднокреветна стандард соба

/

395 €

350 €

430 €

Двокреветна лукс соба

/

640 €

570 €

685 €

Еднокреветна лукс соба

/

435 €

380 €

470 €

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло /

100 €

105 €

125 €

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло /

170 €

160 €

195 €

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло /

213 €

210 €

250 €

Пакети со гала вечера во ресторан “Сандански“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна стандард соба

/

610 €

555 €

665 €

Еднокреветна стандард соба

/

410 €

365 €

385 €

Двокреветна лукс соба

/

655 €

600 €

720 €

Еднокреветна лукс соба

/

450 €

400 €

485 €

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло /

110 €

115 €

80 €

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло /

180 €

170 €

135 €

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло /

230 €

225 €

265 €

 Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од 28.12-02.01.2018

Пакетната цена е за соба (2 лица) и вклучува :

  • Сместување во соодветниот вид на соба за 3 или 4 ноќевања на база BB или HB
  • Празнична новогодишна вечера на 31.12 на сет мени во соодветниот ресторан
  • Бранч на 01.01.2018 од 10:00-14:00ч.
  • Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес
  • Детски кат, интернет, паркинг.

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден 
  • Патничко осигурување
  • Организиран превоз:

      Скопје – Сандански – Скопје – 40€