РОЈАЛ БАНСКО АПАРТХОТЕЛ НОВА ГОДИНА

РОЈАЛ БАНСКО АПАРТХОТЕЛ

НОВА ГОДИНА

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:

159 €  – 30.12 – 01.01 (2HB)

189 – 30.12 – 02.01 (3HB)

 

Ројал Банско Апартхотел се наоѓа на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите студија и апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 соби и апартмани. За гостите е нарасполагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет и транспорт до ски-лифтот.

Цените вo понудата се изразени во евра, по лице и вклучуваат:

 • 2 или 3 ноќисопојадок и вечера
 • превоз гратис за пакетот за 2 ноќевања (промотивно)
 • 2 или 3 вечери – (доцна вечера на 01.01);
 • 2 или 3 вечери, од кои:

        Празнична вечера на 31.12 со DJ и фолклорна група;

 • Детски кaт;
 • СПА – внатрешен базен, сауна, парна бања;
 • Фитнес;
 • Безжичен интернет;
 • Паркинг – без претходна резервација;

Цените не вклучуваат: 

 • осигурување;
 • туристичка такса 1 евро на ден;

Дополнителни улсови:

 • Децадо 5.99 години – бесплатно;
 • Децаод 6 до 11.99 години – 50% од цената за возрасен, на редовно легло;
 • Еднокреветнасоба – 80% од цената за двокреветна соба;