ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

ИДЕАЛНИОТ ОДМОР ЗА ВАС

РЕЗЕРВИРАЈ

SALE

по лице

СКОПЈЕ – ПОДГОРИЦА – Ман. ОСТРОГ – СУТОМОРЕ – СКОПЈЕ 22.09 – 24.09.2017 22.09 ПЕТОК Поаѓање за Црна Гора во 23:00 часот од паркингот на хотел Вип (спроти Скопски Саем). Ноќно возење, се патува преку Косово и Албанија со попатни паузи за царински формалности и одмор.   23.09 САБОТА Пристигнување во Подгорица во раните утрински …

65€

по лице

Вила “Sakis” – Торони Се наоѓа во мирен дел на гратчето. Приземје + 1 кат + 2 кат. Оддалечност од море: 20-30 метри Двокреветни студија на приземје, брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима. Трокреветни студија на прв и втор кат, брачен и единечен кревет каде е сместена …

129€

по лице

Вила “Mythos” Калитеа Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет. Објектот …

139€

По лице

КРФ – КАВОС – ВИЛА ЕЛЕАНА Вилата се наоѓа на 80 метри од плажа. Собите се двокреветни и трокреветни, опремени со кујна и купатила и тераси. Климата не е вклучена во цената (5 евра на ден). Собите се наоѓаат на 1-от и 2-от кат од вилата. 15.06 23.06 23.06 01.07 01.07 09.07 09.07 17.07 17.07 …

69€

По лице

Вила PARADISO – Пефкохори Вила ПАРАДИЗО е лоцирана во првиот ред до прекрасната плажа во Пефкохори, на 100 м. од главната улица, и во непосредна близина на многубројните ресторани и кафе барови кои се простираат по должина на плажната линија. Студијата и апартманите во оваа вила се реновирани минатата година. Вилата располага со двокреветни, трокреветни …

79€

По лице

Вила “TORONEOS” – Полихроно Вила TORONEOS се наоѓа во мирниот дел на Полихроно и е опкружена со убаво уреден двор. Оддалечена е од плажата на околу 80 м. Апартманите се состојат од спална соба и дневна соба со два кревета кујна и тераса. Кујната е опремена со садови според број на лица за кои е …

69€

По лице

ВИЛА ПАЛМА – ПОЛИХРОНО Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, …

99€

По лице

Лефкада

7,9

ноќи

Л Е Ф К А Д А – Лето 2017 Вила АНДРЕАС – Никијана е лоцирана на 10м. од плажата. Располага со 6 двокреветни соби, опремени со ТВ, клима, бања, фрижидер, собите немаат кујна и се на услуга ноќевање со појадок.  Вилата исто така располага 3 трокреветни студија (еден брачен и еден единечен кревет) и …

129€

По лице

КРФ ЛЕТO 2017 Аранжман: 8 дена / 7 ноќевања + превоз (автобус + траект) ТЕРМИНИ ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ 02.06-11.06.17 129€ 11.06-18.06.17 129€ 18.06-25.06.17 129€ 25.06-02.07.17 149€ 02.07-09.07.17 149€ 09.07-16.07.17 149€ 16.07-23.07.17 209€ 23.07-30.07.17 209€ 30.07-06.08.17 209€ 06.08-13.08.17 209€ 13.08-20.08.17 209€ 20.08-27.08.17 209€ 27.08-03.09.17 209€ 03.09-10.09.17 149€ 10.09-17.09.17 129€ 17.09-24.09.17 129€ 24.09-01.10.17 129€ Вила Андреас Вила …

85€

по лице

Апарт/хотел “Clio” – Неа Мармарас   Оддалечност од море: 7-10 минути Структура: рецепција, мини-бар, базен, Двокреветни стандардни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, ТВ, клима Трокреветни стандардни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, ТВ, клима Мазонети со пет кревети, три единечни кревети на долниот спрат, внатрешни скали и уште еден двоен кревет на …

65€

По лице

Вила “Avra” – Сарти   Вилата се наоѓа во стариот дел на Сарти, 50 метри оддалеченост од плажа, 1 кат + 2 кат Двокреветни и трокреветни студија на прв и втор кат, два единечни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа) Четворокреветен апартман со две одвоени спални соби, …

95€

По лице

Вила “Yannis” – Афитос   Приземје. Двокреветни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, клима. Оддалечност од море: 5-7 минути, вилата се наоѓа во центарот на Афитос и располага со сопствен паркинг   Вонсезонски цени –  пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз Термин Ноќевања 1/2 28/05-04/06 7 5.890 (95) 04/06-11/06 7 7.130 …