Автобуски Превоз

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space][vc_column_text]Туристичката Агенција Сара Травел нуди превоз на патници со високо туристички автобуси и на територијата на Република Македонија и надвор од нашата држава.

Изнајмете превоз за вашите патувања и стигнете безбедно на вашата дестинација.[/vc_column_text][vc_empty_space][rev_slider_vc alias=”prevoz-dole”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]