ПОЛИХРОНО

- Вила PANOS -

Вила ПАНОС – Полихроно

Вила „Панос“ се наоѓа во Полихроно на 50 метри од плажата.
Иделна вила за сместување на семејства/фамилии.
Располага со 7 апартмани (дуплекс) кои располагаат со 7/8 кревети.

Category:

Product Description

Вила „Панос“ се наоѓа во Полихроно на 50 метри од плажата.
Иделна вила за сместување на семејства/фамилии.
Располага со 7 апартмани (дуплекс) кои располагаат со 7/8 кревети.

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО, НЕЗАВИСНО ДАЛИ КОРИСТАТ ПРЕВОЗ.

ПЕТТО, ШЕСТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ ДОКОЛКУ КОРИСТАТ.

 

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
06.05 – 13.05

7*ПРОМО

35 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
13.05 – 20.05

7*ПРОМО

35 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
20.05 – 27.05

7*ПРОМО

45 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра  (РАСПРОДАДЕНО )
27.05 – 03.06

7*ПРОМО

55 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
03.06 – 10.06

7*ПРОМО

89 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
10.06 – 17.06

7*ПРОМО

109 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
17.06 – 24.06

7*

149 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра
24.06 – 01.07

7*

169 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)

За аранжман со сопствен превоз во вонсезонските цени не се одбива за превоз.За термините означени со (7*) или 17.06 – 24.06 и 24.06 – 01.07 се одбива за сопствен превоз 15 евра по лице  за првите две лица а не и за трето и четврто лице и подлежат на попусти за ран букинг

Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*ПРОМО) НЕ ПОДЛЕЖАТ НА НИКАКВИ ПОПУСТИ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО.

ПЕТТО, ШЕСТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 35 ЕВРА ДОКОЛКУ КОРИСТАТ 

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ
СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА ЦЕЛ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
01.07 – 08.07 7 470 евра
08.07 – 15.07 7 570 евра
15.07 – 22.07 7 630 евра
22.07 – 29.07 7 630 евра
29.07 – 05.08 7 630 евра
05.08 – 12.08 7 630 евра
12.08 – 19.08 7 630 евра
19.08 – 26.08 7 630 евра
26.08 – 02.09 7 610 евра


Вонсезонски цени

За аранжман со сопствен превоз во вонсезонските цени не се одбива за превоз.За термините означени со (*) или 02.09 – 09.09 и 09.09 – 16.09 се одбива за сопствен превоз 15 евра по лице  за првите две лица а не и за трето и четврто лице и подлежат на попусти за ран букинг

Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*ПРОМО) НЕ ПОДЛЕЖАТ НА НИКАКВИ ПОПУСТИ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ.

ЦЕНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО (7*) ПОДЛЕЖАТ НА ПОПУСТИ И СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ 15 ЕВРА ЗА ПРВИТЕ ДВЕ ЛИЦА А НЕ И ЗА 3 И 4 ЛИЦЕ

ПРВО И ВТОРО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ РЕДОВНА СУМА

ТРЕТО И ЧЕТВРТО ПЛАЌААТ 35 ЕВРА ФИКСНО.

ПЕТТО, ШЕСТО ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 35 ЕВРА ДОКОЛКУ КОРИСТАТ 

Термин Ноќевања 1/6 ДУПЛЕКС
02.09 – 09.09 7* 159 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
09.09 – 16.09 7* 75 евра(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
16.09 – 23.09 7*ПРОМО 70е(3 и 4 лице фиксно 35 евра)
23.09 – 30.09 7*ПРОМО 65е(3 и 4 лице фиксно 35е)
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз. Трето и четврто лице плаќаат фиксно 35 евра. За аранжман со сопствен превоз, во термините означени со 7*, се одбива 15 евра кај првото и второто лице.
 • Сезонските цени се изразени за наем на цел апартман на 7 ноќевања
 • Цените означени со (7*ПРОМО) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг и не се одбива за превоз
 • Цените означени со (7*) се одбива за превоз 15 евра по лице за првите две лица а не и за 3 и 4 лице.
 • За уплатени два аранжмани 7 + 7 ноќевања, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустите не се комбинираат)
 • Термините во табелите се датуми на започнување и завршување на аранжманот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а нашуштање на апартманите е до 10 часотпо локално време
 • Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

 • Важат општите услови за патување на Т.А САРА ТРАВЕЛ и СКТМ !