ФУРКА

ВИЛА АНТОНИЈА

ФУРКА – ВИЛА АНТОНИЈА

ВИЛАТА се наоѓа на 120м од плажата во Фурка.Располагаме со 1/2+1+1 апартмани, на приземје и на прв кат.

Category:

Product Description

 

ВИЛАТА се наоѓа на 120м од плажата во Фурка.Располагаме со 1/2+1+1 апартмани, на приземје и на прв кат. Во секој од нив има 2 соби.Во спалната соба има два одвоени стандардни кревети. Во другата соба е кујната, каде што има уште еден стандарден кревет, и уште едно легло на спуштање-дополнително. Секој апартман има комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi и клима уред. Користењето на климата и Wi-Fi е вклучено во цената.Вилата има и сопствен двор.

 

Напомена:

–   Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Tрето и четврто лице плаќа/ат само превоз.                                                                                                                                                                                                                                  –    Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 7 ноќевања без вклучен превоз

–    Сместувањето во собите е во 13 часот, а напуштање во 10 часот по локално време .

–   За уплата на 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман.

– за користење сопствен превоз во термините означени со * цената на вкупниот аранжман се намалува за 15 евра

-За време на престојот гостите сами се грижат за хигиената во собите

-Во студиото или АПП е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет(број на кревети),преку дозволениот број  може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

-Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус.

 

Превозот на релација  Скопје –Халкидики – Скопје изнесува:

возрасни – 35 евра – повратен билет

-деца од 2 до 12 години 25 евра

-деца до 2 години БЕСПЛАТНО  (ако не користат седиште)

 

 -Поаѓање oд пред хотел ВИП спроти саем

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА, А ПЛАЌАЊЕТО СЕ ВРШИ ВО ДЕНАРИ по курс 1 е = 62 ден

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Напомена: организаторот го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата

За овој аранжман важат Општите Услови на Патување на Т.А. Сара Травел и СКТМ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ФУРКА – ВИЛА АНТОНИЈА”