ПОЛИХРОНО

- Вила MAGDA -

Вила MAGDA – Полихроно

Целосно реновирана вила во 2018-та година. Одалечена 150 метри од плажа. Располага со четирикреветни апартмани опремени со мини кујна, купатило/wc, балкон и wi-fi. Паркинг простор е на самата улица непосредно пред вилата кадешто се паркираат и останатите возила.

Category:

Product Description

Вила Магда се наоѓа во Полихроно на 150 метри од плажата. Располага со четририкреветни апартмани, а на располагање се вкупно четири апартмани од термин. Апартманите во вила Магда се целосно реновирани годинава, а поради нивното доуредовање нашата агенција ќе достави повеќе фотографии од внатрешноста во наредните денови.


Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/4 апартман
06.05 – 13.05

7*

35 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

13.05 – 20.05

7*

39 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

20.05 – 27.05

7*

45 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

35е(3 и4 лице само превоз 35е)промо

27.05 – 03.06

7

55 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

03.06 – 10.06

7

99 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

10.06 – 17.06

7

119 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

17.06 – 24.06

7

149 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

24.06 – 01.07

7

169 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)

 

Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз. Трето и четврто лице доплаќаат само превоз доколку користат.
За аранжман со сопствен превоз се одбива 15 евра по лице
Цените означени со (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг и не се одбива за превоз

Сезонски цени

Термин Ноќевања 1/4 апратман
01.07 – 08.07 7 370 евра
08.07 – 15.07 7 420 евра
15.07 – 22.07 7 420 евра
22.07 – 29.07 7 420 евра
29.07 – 05.08 7 420 евра
05.08 – 12.08 7 420 евра
12.08 – 19.08 7 420 евра
19.08 – 26.08 7 420 евра
26.08 – 02.08 7 330 евра

СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА ЦЕЛ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/4 апартман
02.09 – 09.09 7 109 евра(3 и 4 лице само превоз)
09.09 – 16.09 7 79 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)
16.09 – 23.09 7* 55 евра(3 и 4 лице само превоз 35е)
23.09 – 30.09 7* 39 евра(3 и 4 лице само превоз 30е)
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман, 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз. Трето и четврто лице доплаќаат само превоз доколку користат 35 евра. За аранжман со сопствен превоз се одбива 15 евра по лице.
 • Сезонските цени се изразени за наем на цел апартман на 7 ноќевања
 • Цените означени со (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг и не се одбива за превоз
 • За уплатени два аранжмани 7 + 7 ноќевања, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустите не се комбинираат)
 • Термините во табелите се датуми на започнување и завршување на аранжманот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а нашуштање на апартманите е до 10 часотпо локално време
 • Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

 • Важат општите услови за патување на Т.А САРА ТРАВЕЛ и СКТМ !