ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

85€

Апарт/хотел “Clio” – Неос Мармарас

Апарт/хотел Clio– Неа Мармарас

 

Оддалечност од море: 7-10 минути

Структура: рецепција, мини-бар, базен,

 • Двокреветни стандардни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, ТВ, клима
 • Трокреветни стандардни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, ТВ, клима

Мазонети со пет кревети, три единечни кревети на долниот спрат, внатрешни скали и уште еден двоен кревет на горниот спрат, тоалет, тераса, ТВ, клима

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице
28/05-04/06 7 5.270 (85) 2.170 (35)
04/06-11/06 7 7.130 (115) 2.170 (35)
11/06-18/06 7 7.750 (125) 2.170 (35)
18/06-25/06 7 9.610 (155) 2.170 (35)
25/06-02/07 7 10.250 (165) 2.170 (35)

 

Сезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 1/3 1/5  мезонета
02/07-11/07 9 25.110 (405) 26.350 (425) 28.830 (465)
11/07-20/07 9 26.350 (425) 28.210 (455) 31.930 (515)
20/07-29/07 9 27.590 (445)  31.930 (515) 36.890 (595)
29/07-07/08 9 27.590 (445) 31.930 (515) 36.890 (595)
07/08-16/08 9 27.590 (445) 31.930 (515) 36.890 (595)
16/08-25/08 9 27.590 (445) 31.930 (515) 36.890 (595)
25/08-03/09 9 25.730 (415) 27.590 (445) 31.310 (505)

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице
03/09-10/09 7 8.990 (145) 2.170 (35)
10/09-17/09 7 7.750 (125) 2.170 (35)
17/09-24/09 7 6.510 (105) 2.170 (35)
24/09-01/10 7 4.650 (75) 2.170 (35)

 

Напомени и услови:

 • цена за автобуски превоз изнесува:
  • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
  • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно,без седиште

Тргнувањето е од Скопје е во 03 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“), состанок на групата во 02:30. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

 • Цените во табелите се објавени во денари и во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот. Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз.За аранжман со сопствен превоз (кај вонсезонските цени) се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост.
 • Сезонските цени се изразени за наем на цело студио/апартман за 9 ноќевања
 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • Дозволено е сместување на едно дете до 5,99 год над бројот на кревети во секое студио/апартман.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • т.а. „Сара Травел“ не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во  агенцијата.

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk