ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

129€

Вила “Mythos” Калитеа

Вила “Mythos” Калитеа

Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет. Објектот се наоѓа во мирниот дел, на околу стотина метри оддалеченост од шеталиштето во Калитеа. Вилата е оддалечена на околу 500 метри од вилата. (Користењето на клима уредот се наплаќа на лице место).

Вид на соби:
– студио двокреветно, трокреветно и четворокреветно: 2, 3 или 4 кревети во иста просторија со кујна
– апартман со 1 спална: две простории со по 2-3 кревети (кујната е во склоп на едната просторија)
– апартман со 2 спални: три простории со по 2 кревети (кујната е во склоп на едната просторија)

Пакет цени

цени по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

Термин 25.06 02.07 09.07 16.07 23.07 30.07
Студио 1/2
129 € 139 € 149 € 159 € 159 € 159 €
Студио 1/4
79 € 84 € 89 € 99 € 109 € 109 €
Апп 1 спална
89 € 99 € 104 € 109 € 119 € 119 €
Апартман 2 спални
99 € 109 € 114 € 124 € 124 € 124 €
Термин 06.08 13.08 20.08 27.08 03.09 10.09 17.09
Студио 1/2
159 € 154 € 139 € 119 € 99 € 89 € 69 €
Студио 1/4
109 € 94 € 89 € 74 € 64 € 59 € 49 €
Апп 1 спална
119 € 104 € 99 € 84 € 74 € 69 € 59 €
Апп 2 спални
124 € 124 € 109 € 94 € 84 € 79 € 64 €

Во цената е вклучено:
– 7 ноќевања во студио по лице (мин. 2 лица во студио / мин. 4 лица во апартман)
– повратен превоз

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување

Попусти:
– деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 6 години: само превоз 25 €
– деца од 6 до 14 години: 70% попуст (мин. 35 €)
– трето лице во двокреветна соба и петто/шесто лице во апартман (1спална) /апартман (2 спални): 50% попуст (мин. 35 €)
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Само превоз (повратно):
– деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 12 години: 25 €
– возрасни: 35 €

 

Наем на студио

цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

 

Термин 25.06 02.07 09.07 16.07 23.07 30.07
1/2 Студио
218 € 238 € 258 € 278 € 278 € 278 €
1/3 Студио
227 € 247 € 267 € 297 € 297 € 297 €
1/4 Студио
236 € 256 € 276 € 316 € 316 € 316 €
Апартман 1 спална
276 € 316 € 336 € 356 € 356 € 356 €
Апартман 2 спални
316 € 356 € 376 € 416 € 416 € 416 €
Термин 06.08 13.08 20.08 27.08 03.09 10.09 17.09
1/2 Студио
278 € 268 € 238 € 198 € 158 € 138 € 98 €
1/3 Студио
297 € 282 € 257 € 207 € 167 € 147 € 107 €
1/4 Студио
316 € 296 € 276 € 216 € 176 € 156 € 116 €
Апп 1 спална
356 € 336 € 316 € 256 € 216 € 196 € 156 €
Апп 2 спални
416 € 416 € 356 € 296 € 256 € 236 € 176 €

Во цената е вклучено:
– наем на студио/апартман за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Напомени:
– уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk