ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

69€

Вила “PALMA” – Полихроно

ВИЛА ПАЛМА – ПОЛИХРОНО

Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

Цени за термини по типови простории и услуги
Термини Студио

1/3

Апартман

1/5

 ноќевања
20/05/2017 – 27/05/2017 69.00€ 79.00€ 7*
27/05/2017 – 03/06/2017 89.00€ 99.00€ 7*
03/06/2017 – 10/06/2017 99.00€ 109.00€ 7*
10/06/2017 – 17/06/2017 119.00€ 129.00€ 7*
17/06/2017 – 24/06/2017 139.00€ 149.00€ 7*
24/06/2017 – 01/07/2017 149.00€ 159.00€ 7*
01/07/2017 – 08/07/2017 330.00€ 360.00€ 7
08/07/2017 – 15/07/2017 350.00€ 390.00€ 7
15/07/2017 – 22/07/2017 370.00€ 440.00€ 7
22/07/2017 – 29/07/2017 370.00€ 440.00€ 7
29/07/2017 – 05/08/2017 370.00€ 440.00€ 7
05/08/2017 – 12/08/2017 370.00€ 440.00€ 7
12/08/2017 – 19/08/2017 350.00€ 390.00€ 7
19/08/2017 – 26/08/2017 330.00€ 370.00€ 7
26/08/2017 – 02/09/2017 129.00€ 149.00€ 7*
02/09/2017 – 09/09/2017 119.00€ 139.00€ 7*
09/09/2017 – 16/09/2017 99.00€ 109.00€ 7*
16/09/2017 – 23/09/2017 79.00€ 79.00€ 7*
23/09/2017 – 30/09/2017 69.00€ 69.00€ 7*

 НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

– Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото

плаќаат само за превоз.

– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 – 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk