ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

79€

Вила “Toroneos” – Полихроно

Вила “TORONEOS” – Полихроно

Вила TORONEOS се наоѓа во мирниот дел на Полихроно и е опкружена со убаво уреден двор. Оддалечена е од плажата на околу 80 м. Апартманите се состојат од спална соба и дневна соба со два кревета кујна и тераса. Кујната е опремена со садови според број на лица за кои е предвиден апартманот, фрижидер, шпорет со рерна. Климата е вклучена во цената.

Термини 1/4 Апартман 1/4 Апартман приз. Бр. ноќевања
20/05/2017 – 27/05/2017 79.00€ 69.00€ 7*
27/05/2017 – 03/06/2017 99.00€ 89.00€ 7*
03/06/2017 – 10/06/2017 109.00€ 99.00€ 7*
10/06/2017 – 17/06/2017 129.00€ 119.00€ 7*
17/06/2017 – 24/06/2017 149.00€ 139.00€ 7*
24/06/2017 – 01/07/2017 159.00€ 149.00€ 7*
01/07/2017 – 08/07/2017 360.00€ 340.00€ 7
08/07/2017 – 15/07/2017 380.00€ 360.00€ 7
15/07/2017 – 22/07/2017 420.00€ 380.00€ 7
22/07/2017 – 29/07/2017 420.00€ 380.00€ 7
29/07/2017 – 05/08/2017 420.00€ 380.00€ 7
05/08/2017 – 12/08/2017 420.00€ 380.00€ 7
12/08/2017 – 19/08/2017 370.00€ 340.00€ 7
19/08/2017 – 26/08/2017 350.00€ 320.00€ 7
26/08/2017 – 02/09/2017 149.00€ 129.00€ 7*
02/09/2017 – 09/09/2017 129.00€ 119.00€ 7*
09/09/2017 – 16/09/2017 109.00€ 99.00€ 7*
16/09/2017 – 23/09/2017 79.00€ 79.00€ 7*
23/09/2017 – 30/09/2017 69.00€ 69.00€ 7*

 

– Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето, четврто и пето лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.

– Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.

– Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.

– За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.

– Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.

– Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.

– Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.

– Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.

– При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 15 €.

 

Цена на превоз на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk