ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

95€

Вила “Yannis” – Афитос

Revolution Slider Error: Slider with alias Yanis-afitos1 not found.

Maybe you mean: 'slide-test' or 'slide-full-screen' or 'slider-woo' or 'video-section' or 'sarizas_siviri' or 'mura' or 'luckey' or 'slider_10' or 'st_rilski' or 'pamporovo' or 'solun' or 'riviera' or 'sarajevo' or 'kovoiu' or 'polihrono' or 'jenny' or 'tasos' or 'venecija-verona' or 'hanioti' or 'dimis' or 'jenny2' or 'neapolis' or 'furka' or 'angela' or 'app_Aqua' or 'HAUSLITEA' or 'dimitra' or 'appGillis' or 'magdalini' or 'MESOGEIOS' or 'palma' or 'vila_Paradiso' or 'sirtaki' or 'kalamitsi' or 'Vila_AndreasKrf' or 'teocoras' or 'Vila_JulijanosKRF' or 'vilaKristofer' or 'afroditi' or 'jonio' or 'nikiana' or 'skijatos' or 'zakintos' or 'rania' or 'rahoni' or 'albatros' or 'catrine' or 'mary' or 'Hanioti-' or 'Kalitea' or 'VIla_SakisToroni' or 'Romanija/10' or 'Milano1' or 'Praga1' or 'Venecija1' or 'Viena1N.G.' or 'interhotel4*' or 'paris2016' or 'Atina2016' or 'Minhen2016' or 'Firenca2016' or 'Milano2016' or 'Viena2016' or 'Istanbul2016' or 'KrfVeligden' or 'Budimpesta' or 'Превоз' or 'Банско' or 'Букурешт8-ми' or 'Vila_Bouzalis' or 'Furka_Antonija' or 'Nei_pori' or 'blue_Sea' or 'Neos.Marmaras' or 'kombeBenz' or 'kopaonik' or 'belgrade03-04' or 'royalaparthotel' or 'Sofija16' or 'Kopaonik16' or 'Dubai2016' or 'Rim16' or 'dionisius1' or 'afitos. Galanis' or 'hanioti.hristina' or 'hotelJeanmarie.Polihrono' or 'Spanos' or 'afitos1' or 'Galanis-afitos2' or 'avra2' or 'Clio2' or 'Lefkada1' or 'palma1' or 'toroneos1' or 'paradiso1' or 'kavos' or 'slider97' or 'ostorg1'

Вила “Yannis” – Афитос

 

Приземје. Двокреветни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, клима.

Оддалечност од море: 5-7 минути, вилата се наоѓа во центарот на Афитос и располага со сопствен паркинг

 

Вонсезонски цени –  пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз

Термин Ноќевања 1/2
28/05-04/06 7 5.890 (95)
04/06-11/06 7 7.130 (115)
11/06-18/06 7 8.370 (135)
18/06-25/06 7 9.610 (155)
25/06-02/07 7 10.850 (175)

 

Сезонски цени – наем на цело студио/апартман за  9 ноќевања

Термин Ноќевања 1/2
02/07-11/07 9 28.830 (465)
11/07-20/07 9 30.690 (495)
20/07-29/07 9 31.930 (515)
29/07-07/08 9 31.930 (515)
07/08-16/08 9 31.930 (515)
16/08-25/08 9 31.930 (515)
25/08-03/09 9 29.450 (475)

 

Вонсезонски цени –  пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз

Термин Ноќевања 1/2
03/09-10/09 7 10.250 (165)
10/09-17/09 7 8.990 (145)
17/09-24/09 7 7.750 (125)

 

Напомени и услови:

 • цена за автобуски превоз изнесува:
  • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
  • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно,без седиште

Тргнувањето е од Скопје е во 03 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“), состанок на групата во 02:30. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

 • Цените во табелите се објавени во денари и во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз. За аранжман со сопствен превоз (кај вонсезонските цени) се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост.
 • Сезонските цени се изразени за наем на цело студио/апартман за 9 ноќевања
 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Дозволено е сместување на едно дете до 5,99 год над бројот на кревети во секое студио/апартман.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти. Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Сара Травел“ и на самата агенција.

 

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk