ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

129€

КРФ – Ипсос

КРФ ЛЕТO 2017

Аранжман: 8 дена / 7 ноќевања + превоз (автобус + траект)

ТЕРМИНИ ЦЕНА НА

АРАНЖМАНОТ

02.06-11.06.17 129€
11.06-18.06.17 129€
18.06-25.06.17 129€
25.06-02.07.17 149€
02.07-09.07.17 149€
09.07-16.07.17 149€
16.07-23.07.17 209€
23.07-30.07.17 209€
30.07-06.08.17 209€
06.08-13.08.17 209€
13.08-20.08.17 209€
20.08-27.08.17 209€
27.08-03.09.17 209€
03.09-10.09.17 149€
10.09-17.09.17 129€
17.09-24.09.17 129€
24.09-01.10.17 129€

Вила Андреас

Вила Андреас. Овој комплекс на апартмани се состои од две куќи со надворешен базен и прекрасна зелена околина скриена од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица на која на само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле. На 300 м. оддалеченост од плажа, оваа вила ви овозможува максимално квалитетно да го поминете денот. Сите апартмани се опремени со кујна, тоалет, сеф, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата)

Вила Јулијанос

Вила Јулијанос. Релативно новоградба лоцирана во помирен дел на Ипсос, на 600м од плажата. Вилата располага со 3 студија за 2 лица, 1 апартман за 4 лица (со посебни спални). Сите се опремени со сопствена кујна, тоалет, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата)

Вила Кристофер

Вила Кристофер. Овој комплекс на апартмани е оддалечен 300 м. од плажа во околина скриена од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица и се наоѓа во близина на вилата Андреас. На само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле… Располага со 1/2 и 1/3 студија и 1 апартман за 4 лица. Сите се опремени со сопствена кујна, тоалет, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата).

НАПОМЕНИ:

 • За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена
 • За споен термин, се плаќа редовата цена за првиот термин, а се одземаат 20 евра за превозот од редовната цена на вториот термин
 • Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата
 • За сопствен превоз се одземаат 20 евра од цената на понудата, а патниците сами го организираат патот со траектот до и од Крф
 • Трето лице на дополнителен кревет плаќа 70% од цената (Има можност во вила Јулианос)
 • Користење само на превоз со вклучена траект карта е 70 евра
 • За дете до 2год бесплатно, не користи кревет и седиште во автобус
 • За дете од 2 до 11.99год. на дополнителен кревет се плаќа 50% од цената
 • Цените се во евра, плаќањето е исклучиво во денари (1 евро = 62 ден)

АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

 • 7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос
  • Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје
  • Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица
  • Туристичка такса
  • Превоз и прошетка до градот Крф
  • Организиран излет со превоз на плажата Глифада
  • Придружник за време на патувањето и во текот на 8 дена на Крф

 

АРАНЖМАНОТ НЕ  ВКЛУЧУВА:

 • Патничко и здравствено осигурување
  • Еднодневен излет до Палеокастрица и Сидари

( посета на повеќе плажи, туристички атракции и beach барови)
• Посета на Акваленд со вклучена влезница и превоз

 • Еднодневен излет со брод (крстарење по североисточниот брег со вклучен ручек и пијалак) и посета на неколку плажи

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk