ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

99€

Лефкада

Л Е Ф К А Д А Лето 2017

Вила АНДРЕАС – Никијана е лоцирана на 10м. од плажата. Располага со 6 двокреветни соби, опремени со ТВ, клима, бања, фрижидер, собите немаат кујна и се на услуга ноќевање со појадок.  Вилата исто така располага 3 трокреветни студија (еден брачен и еден единечен кревет) и апартман за четири особи (со брачен кревет во спална и во кујната има кревети на спрат), секое од нив опремено со кујна, ТВ, клима која се доплаќа 5 евра на ден, бања и балкон.

Вила МАРИНОС Нидри расоплага со 4 апп.за 3-4 особи (брачен кревет во спална и 2 кревети во кујна), 2 студија за  2-3 особи (спална со брачен кревет и кујна со софа). Лоцирана на 500 м од градската плажа и 300 м од центарот. Поседува паркинг, градина. Сите апп/студија се опремени со ТВ, клима (се доплаќа 5€ на ден), кујна, фрижидер, балкон и Wi-Fi.

Вила СТЕРИОТИСНидри расоплага со 3 студија за 2 особи. Вилата е лоцирана на 300 метри од градската плажа и 100метри од центарот. Сите студија се опремени со ТВ, клима која се доплаќа 4 евра на ден, мини кујна, фрижидер, балкон. Во студијата може да се смести трето лице на дополнително легло со доплата 10еур дневно.

Вила ЈОНИАН се наоѓа на 5 мин пешачење од пристаништето во Нидри. Сите апартмани се наоѓаат на приземје, опремени се со кујна, тоалет, ТВ, клима (во цената), тераса. Вилата располага со два базена и лежалки, бесплатни за гостите (ограничен капацитет).

Вила АНДРЕАС МАРИНОС СТЕРИОТИС ЈОНИОН
Датум на поаѓање Бр. на

ноќевања

1/2 СОБА

Ноќевање со појадок

1/3

СТД

1/4 АПП 1/3

СТД

1/4

АПП

1/2

студио

1/3

АПП

1/4

АПП

02.06.2017* 7 99 € 99 € 99€ 109€ 109 € 109 € 109€ 109€
09.06.2017* 7 109 € 109€ 109€ 119€ 119 € 119 € 119€ 119€
16.09.2017* 7 119 € 119€ 119€ 129€ 129 € 129 € 129 € 129 €
23.06.2017* 7 139 € 139€ 139€ 149€ 149 € 149 € 149 € 149 €
30.06.2017 9 369 € 409€ 489 419€ 499 409 € 419 € 499
09.07.2017 9 429 € 469€ 549 479€ 559 469 € 479 € 559
18.07.2017 9 449 € 489€ 589 499€ 599 489 € 499 € 599
27.07.2017 9 449 € 489€ 589 499€ 599 489 € 499 € 599
05.08.2017 9 449 € 489€ 589 499€ 599 489 € 499 € 599
14.08.2017 9 449 € 489€ 589 499€ 599 489 € 499 € 599
23.08.2017 9 429 € 469€ 549 479€ 599 469 € 479 € 599
01.09.2017* 7 119 € 119€ 119€ 129€ 129 € 129 € 129 € 129 €
08.09.2017* 7 109 € 109€ 109€ 119€ 119 € 119 € 119 € 119 €
15.09.2017* 7 99 € 99€ 99€ 109€ 109 € 109 € 109 € 109 €
22.09.2017* 7 89 € 89€ 89€ 99€ 99 € 99 € 99 € 99 €

 

НАПОМЕНИ:

 • ЦЕНИТЕ во термините означени со * се даени по лице за ПАКЕТ АРАНЖМАН – 7 НОЌЕВАЊА СО ГРАТИС ПРЕВОЗ.
 • Во пакет аранжманите означени со * во соба/студио две лица плаќаат полн износ, ТРЕТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи). Во апартман трето лице плаќа 50%, ЧЕТВРТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
 • ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛИТЕ ВО СЕЗОНА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети. Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.
 • Термините во табелата се денови на поѓање од Скопје, аражманот започнува наредниот ден. Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 23.00часот, поаѓање во 23.30часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.
 • Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
 • За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена.Напомена: понудата важи само за редовните цени.
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на истите е во 09 часот.
 • Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање.
 • По завршувањето на Вашето летување должни сте да го оставите студиото/апп во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на студиото/апп ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
 • Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
 • Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

Доплата за превоз:

 • Превоз за возрасен 50 евра / Еден правец 35 евра
 • деца до 12 години 40 евра / Еден правец 25 евра.
 • Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk