ДЕСТИНАЦИИ

Buy Cheap Windows 10 products Activation keys 4.8/5 (from 354 reviews) 25.49USD Suppliers: Buy Cheap Windows 10 products Activation key
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

65€

Вила “Sakis” – Торони

Вила “Sakis” – Торони

Се наоѓа во мирен дел на гратчето. Приземје + 1 кат + 2 кат. Оддалечност од море: 20-30 метри

 • Двокреветни студија на приземје, брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима.
 • Трокреветни студија на прв и втор кат, брачен и единечен кревет каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима.
 • Четворокреветен дуплекс со две одвоени спални соби, два тоалета и одвоена комплетно опремена кујна, тераса, тв, интернет, клима.

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице
21/05-28/05 7 4.030 (65) 2.170 (35)
28/05-04/06 7 5.270 (85) 2.170 (35)
04/06-11/06 7 7.130 (115) 2.170 (35)
11/06-18/06 7 8.370 (135) 2.170 (35)
18/06-25/06 7 9.610 (155) 2.170 (35)
25/06-02/07 7 10.250 (165) 2.170 (35)

 

Сезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 1/3 1/4
02/07-11/07 9 23.870 (385) 29.450 (475) 32.550 (525)
11/07-20/07 9 27.590 (445) 31.310 (505) 36.270 (585)
20/07-29/07 9 30.690 (495) 33.170 (535) 40.610 (655)
29/07-07/08 9 30.690 (495) 33.170 (535) 40.610 (655)
07/08-16/08 9 30.690 (495) 33.170 (535) 40.610 (655)
16/08-25/08 9 30.690 (495) 33.170 (535) 40.610 (655)
25/08-03/09 9 26.970 (435) 30.690 (495) 35.650 (575)

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице
03/09-10/09 7 9.610 (155) 2.170 (35)
10/09-17/09 7 7.750 (125) 2.170 (35)
17/09-24/09 7 7.130 (115) 2.170 (35)
24/09-01/10 7 4.650 (75) 2.170 (35)

 

Напомени и услови:

 • цена за автобуски превоз изнесува:
  • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
  • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно,без седиште

Тргнувањето е од Скопје е во 03 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“), состанок на групата во 02:30. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

 • Цените во табелите се објавени во денари и во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот. Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања и автобуски превоз.За аранжман со сопствен превоз (кај вонсезонските цени) се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост.
 • Сезонските цени се изразени за наем на цело студио/апартман за 9 ноќевања
 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Дозволено е сместување на едно дете до 5,99 год над бројот на кревети во секое студио/апартман.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • т.а. „Сара Травел“ не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Сара Травел“ и на самата агенција.

 

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk