ДЕСТИНАЦИИ

Chrome Hearts Jewelry Chrome Hearts Online Chrome Hearts online shop Chrome Hearts Jewellery Chrome Hearts onlien store Chrome Hearts Jewelry online Chrome Hearts Online shop Chrome Hearts shop online Chrome Hearts sunglasses chrome hearts bracelet chrome hearts ring Chrome Hearts Online shop chrome hearts earrings chrome hearts eyewear chrome hearts online usa
Friends link: Windows-8.1-Enterprise-genuine-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key Windows-8.1-Enterprise-serial-key-2 Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-64-bit-cd-key-2 Windows-8.1-Enterprise-32-bit-cd-key Windows-8.1-Enterprise-key-online Windows-8.1-Enterprise-key-online-2 Windows-8.1-Enterprise-key-online-3 Win-7-Home-Premium-Product-Key

155€

Хотел РОЈАЛ – FURKA

Хотел „РОЈАЛ “ – Фурка

 

Хотелот Ројал е лоциран на прекрасната песочна плажа во Фурка. Хотелот располага со 37 ,1/3 и 1/2+1 соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. Лежалките на плажа се доплаќаат 5 еур или се бесплатни со нарачка на пијалок. Дел од нашата понуда се 1/2+1 соби со еден брачен кревет и едно дополнително легло.

 

Хотел „РОЈАЛ“ – Фурка
Период ПП По лице во 1/2
21.05-28.05.16 7 155
28.05-04.06.16 7 180
04.06-11.06.16 7 210
11.06-18.06.16 7 240
18.06-25.06.16 7 260
25.06-02.07.16 7 280
02.07-09.07.16 7 300
09.07-16.07.16 7 319
16.07-23.07.16 7 329
23.07-30.07.16 7 329
30.07-06.08.16 7 329
06.08-13.08.16 7 329
13.08-20.08.16 7 329
20.08-27.08.16 7 290
27.08-03.09.16 7 240
03.09-10.09.16 7 190
10.09-17.09.16 7 160
17.09-24.09.16 7 130
24.09-01.10.16 7 120

*ПП (Полупансион):

 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса

 

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 0 до 6г. со двајца возрасни без легло- БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Доплата за соба со директен поглед на море 5 евра на ден по соба
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

 

 

Контакт

Адреса: бул. Кочо Рацин, бр.26, 1000, Скопје
Телефон: +389(0) 2 3233-060; 2/3222-550
Емаил: contact@saratravel.com.mk