Полихроно: Вила Анастасија 3 (40м од море)

Вила Анастасија 3 (Еродиус) е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани со 2 одделни спални соби и дневна со кујна и 2 софи. , кујна со фрижидер, решо, фрижидер, прибор согласно капацитетот, клима (бесплатно), ТВ и Wi-Fi интернет (бесплатно). Заради непосредната близина на морето и комодитетот. Гостите кој престојуваат се одговорни за хигиената во собите за време на престојот, додека менување на постелнината е еднаш неделно на пристигнувањето. Дуплекс апартманите се погоден избор за поголеми фамилии или 2 пара. Максималниот капацитет на апартманите е до 6 лица

Доколку имате потешкотии да стигнете до вилата,ве молиме користете ги кординатитe Кординати:

40.016599, 23.531375

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд
–  Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 5-то и 6-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз;
За користење на сопствен превоз се намалува
– 10ЕУР од лице,освен за промо термините
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;
Доколку ја гледате понудата од мобилен уред, активирајте ја опцијата за ротирање на вашиот екран

ЦЕНИ

ТЕРМИНИ НОЌИ ДУПЛЕКС АПП 2/2+2 (макс 6 лица)
19.05-26.05.2019 промо 7 55 евра
26.05-02.06.2019 промо 7 65 евра
02.06-09.06.2019 7 79 евра
09.06-16.06.2019 7 101 евра
16.06-23.06.2019 7 115 евра
23.06-30.06.2019 7 135 евра
30.06-07.07.2019 7* 479 евра
07.07-14.07.2019 7* 549 евра
14.07-21.07.2019 7* 569 евра
21.07-28.07.2019 7* 569 евра
28.07-04.08.2019 7* 569 евра
04.08-11.08.2019 7* 569 евра
11.08-18.08.2019 7* 569 евра
18.08-25.08.2019 7* 439 евра
25.08-01.09.2019 7 115 евра
01.09-08.09.2019 7 95 евра
08.09-15.09.2019 7 76 евра
15.09-22.09.2019 промо 7 65 евра
22.09-29.09.2019 промо 7 55 евра
 • ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО ПРОМО, НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 5-то и 6-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз;
 • За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице,освен за ПРОМО термините
 • Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;

НАПОМЕНА

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • Превоз од: Штип / Скопје / Велес / Струмица / Удово / Гевгелија; – Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
 • Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Вила Анастасија 3, Polichrono

14:00
10:00
– За отказ до 30 дена пред патувањето се наплатува 5% – за отказ од 29 до 22 дена пред патувањето 10% – за отказ од 21 до 15 дена пред патувањето 20% – за отказ од 14 до 08 дена пред патувањето 50% – за отказ од 07 до 01 дена пред патувањето 90% – ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%

Leave a Reply