Полихроно: Вила Панос

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на приземје, прв и втор кат. Сите се опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса, кујна,туш/wc и балкон. Во самата цена е вклучена користење на клима, интернет и бесплатен паркинг. Поради поставеност во близина на централниот дел на Полихроно и во близина на плажата како и поради големите и комотни дуплекс апартмани, вила Панос е одличен избор за фамилии и семејства.

Доколку имате потешкотии да стигнете до вилата, користете ги кординатите:
40.018290, 23.524859

Цени и термини

Доколку ја гледате понудата од мобилен уред, активирајте ја опцијата за ротирање на вашиот екран

 Термин Ноќевања ДУПЛЕКС АПП 2/2+1(Макс.5 лица
19.05 – 26.05.2019 7 49 евра ПРОМО
26.05 – 02.06.2019 7 59 евра ПРОМО
02.06 – 09.06.2019 7 75 евра ПРОМО
09.06 – 16.06.2019 7 99 евра
16.06 – 23.06.2019 7 109 евра
23.06 – 30.06.2019 7 129 евра
30.06 – 07.07.2019 7* 449 евра
07.07 – 14.07.2019 7* 519 евра
14.07 – 21.07.2019 7* 529 евра
21.07 – 28.07.2019 7* 529 евра
28.07 – 04.08.2019 7* 529 евра
04.08 – 11.08.2019 7* 529 евра
11.08 – 18.08.2019 7* 529 евра
18.08 – 25.08.2019 7* 419 евра
25.08 – 01.09.2019 7 109 евра
01.09 – 08.09.2019 7 89 евра
08.09 – 15.09.2019 7 70 евра ПРОМО
15.09 – 22.09.2019 7 59 евра ПРОМО
22.09 – 29.09.2019 7 49 евра ПРОМО
 • Вила Панос, Полихроно – Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум четири лица во соба (Мин. 4 уплати) | 5-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз;
 • За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице, 5-то БЕСПЛАТНО сместување.
 • Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
 • За цените кои се означени со ПРОМО, не се одбива за превоз и не подлежат на попусти
 • Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум четири лица во соба (Мин. 4 уплати) | 5-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице, 5-то БЕСПЛАТНО сместување.
 • Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел  Апартман без вклучен превоз

  НАПОМЕНА:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време)
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
 • Превоз од: Скопје / Велес / Неготино / Смоквицa / Гевгелија
 • Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата поради големата гужва
 • Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год
 • КОРДИНАТИ ОД ВИЛА ПАНОС
  40.018290, 23.524859

УСЛОВИ:

14:00
10:00

– За отказ до 30 дена пред патувањето се наплатува 5% – за отказ од 29 до 22 дена пред патувањето 10% – за отказ од 21 до 15 дена пред патувањето 20% – за отказ од 14 до 08 дена пред патувањето 50% – за отказ од 07 до 01 дена пред патувањето 90% – ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%

Leave a Reply